ТОВ «ЗАХІД-ПРОМ»

виробництво гумотехнічних виробів

2008 - 2016

Виробничо-комерційна компанія «Захід-Пром» запрошує до співпраці у сфері виробництва формових стандартних і нестандартних, індивідуальних і наукомістких гумових виробів, за вашими кресленнями, ескізами або зразками. В асортимент продукції входять гумо-технічні вироби, гумові автомобільні запчастини, гумові вироби для ремонту взуття, гумове покриття для підлоги, гумові бандажі на борони, сіялки, культиватори. Ми надаємо весь спектр послуг:  проектування, закупівля необхідної сировини, безпосередньо виготовлення продукції, тестування та доставка готових виробів.

Виробничі потужності нашого підприємства дозволяють виготовляти як найпростіші деталі, так і виконувати складні комплексні замовлення. Компанія готова розглянути різні варіанти співпраці, налагодити дрібносерійне чи серійне виробництво продукції згідно технічної документації замовника, а також самій розробити документацію по завданню замовника. Професійні конструктори, кваліфікований персонал, розумний менеджмент та досвід компанії гарантують високу якість продукції.  Завдяки повному технічному забезпеченню виробничих цехів ми маємо змогу в найкоротші терміни виконати Ваше замовлення в необхідних обсязі та термінах.

Компанія «Захід-Пром» пропонує гнучку цінову політику та зручні форми розрахунку. Ми гарантуємо високу якість продукції та вчасне виконання замовлень. Наше підприємство завжди раде допомогти Вам із реалізацією будь-яких завдань у сфері виробництва гумо-технічних виробів. Ви можете зв’язатися з нами в зручний для Вас спосіб та час. Чекаємо на Ваші замовлення!